P.U.P.H. “ASPOL” Alicja Pysz-Szporko

nasze Realizacje
P1110467

Firma "ASPOL" istnieje na rynku od 1992 roku i jest prekursorem w projektowaniu i wykonawstwie kompaktowych węzłów cieplnych na terenie Lubelszczyzny.

Nasze węzły należą do grupy urządzeń energooszczędnych, ergonomicznych, zapewniających zaspokojenie potrzeb inwestora dotyczących centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz ciepła technologicznego.

Na początku swej działalności firma "ASPOL" jako jedna z pierwszych firm w Regionie Środkowo – Wschodnim oferowała do sprzedaży wymienniki płytowe znanych producentów takich jak SWEP – TERMATRANS, APV, czy ALFA LAVAL. Od samego początku w ofercie firmy znalazły się również kompaktowe węzły cieplne wykonywane przez firmę własnymi środkami. Kompaktowe węzły cieplne wyposażane są w układy sterujące i automatykę znanych firm takich jak SCHNEIDER ELECTRIC, SAMSON, SIEMENS, HONEYWELL, DANFOSS. 

Zakres mocy węzłów waha się od 10 do 5000kW, pracując przy ciśnieniu roboczym 1,0÷2,5MPa i temperaturze do 200°C. Jako medium stosujemy wodę, parę lub wodny roztwór glikolu. Z tych względów nasze węzły możemy stosować w specjalistycznych zakładach przemysłowych, wielorodzinnych obiektach mieszkaniowych, a także w budownictwie jednorodzinnym. 

Nasze konstrukcje realizowaliśmy na terenie całej Polski, na Ukrainie oraz dalekiej Syberii. 

Za wzorowe wykonawstwo i wysoką jakość węzłów kompaktowych, Firma "ASPOL" w 1997 roku otrzymała statuetkę "Złoty Instalator" przyznawaną przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacyjnej oraz redakcję "Polskiego Instalatora". W roku 1998 otrzymaliśmy złoty medal na VIII Targach Budownictwa "Inwestycje 98" w Lublinie. 

Od listopada 2001 roku posiadamy certyfikat jakości EN ISO 9001:2000. 

certyfikatd-large  medald-large instaldypld-large iso-large

 

Polityka Jakości

iso-large

Dążeniem firmy P.U.P.H. "ASPOL" jest osiągnięcie i utrzymanie czołowej pozycji wśród producentów kompaktowych węzłów cieplnych.

Nadrzędnym celem Firmy "ASPOL" jest świadczenie usług w zakresie projektowania, produkcji, dostawy i serwisu kompaktowych węzłów cieplnych na poziomie jakościowym spełniającym wymagania i oczekiwania klienta oraz w zgodzie z przepisami prawa.

Partnerzy

 

  • SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. ul. Hermana Frankego 9, Bydgoszcz
  • Grundfos Pompy Sp z o.o. ul. Klonowa 3, Baranowo Przeźmierowo
  • Schneider Electric Polska Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, Warszawa

 

Więcej »

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję